1949 działka budowlana Izabelin C 650,000zł

Działka M2
1,186
Szerokość x głębokość
20x60
Przeznaczenie
budowlana

Zmęczył Cię zgiełk wielkiego miasta? Chciałbyś zamieszkać w prestiżowej lokalizacji? Mamy dla Ciebie do zaoferowania wyjątkowe miejsce w Izabelinie C, jednej z najpiękniejszych miejscowości pod Warszawą.

Dla rodziny:

- wysoki poziom nauczania,

- zdrowe środowisko,

- wiele możliwości aktywnego spędzania czasu,

- bezpieczna okolica.

Sabinówka, bo właśnie tam znajduje się opisywana działka budowlana to część Izabelina C, która charakteryzuje się przede wszystkim bezpośrednim sąsiedztwem Puszczy Kampinoskiej (250 m) oraz wyjątkowym drzewostanem, teren porośnięty jest zdrowymi, pięknymi sosnami, z niewielkim urozmaiceniem drzew liściastych.

Co zyskasz dzięki sąsiedztwu Kampinosu? Przede wszystkim czyste, świeże powietrze oraz możliwość wypadu do lasu na spacer w każdym momencie. Jest to miejsce cieszące się wielkim zainteresowaniem turystów, szlaki piesze i rowerowe, pomniki przyrody czy Miejsca Pamięci Narodowej, wszystko to czeka na odkrycie. Warto także wspomnieć, że mimo tak dużego zainteresowania jest to miejsce, którym będziesz mógł się wyciszyć i odpocząć.

Sąsiedztwo prezentowanej działki budowlanej to zabudowa jednorodzinna, elegancka i zaprojektowana według nowych trendów na rynku nieruchomości.

Izabelin C dzięki położeniu w odległości około 6 km od granic Warszawy posiada bardzo dobry do niej dojazd. Trasa samochodem do Młocin to 15 minut natomiast do Centrum to tylko 30 minut. Dojazd do wspomnianych Młocin autobusem z przystanku, który mieści się w najbliższym sąsiedztwie działki to kwestia 25 minut. Na miejscu czeka na Ciebie stacja metra, zajezdnia autobusowa oraz tramwajowa. Chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej? Zachęcamy do przeczytania poniższych artykułów.

Sam Izabelin to miejsce, w którym znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się dobrze wyposażone sklepy wielobranżowe i Karczma Biesisko. W odległości około 1,8 km od działki znajdziesz centrum Izabelina gdzie zlokalizowane zostały między innymi Urząd Gminy, poczta, policja, bank, apteki czy nowoczesne Centrum Kultury Izabelin.

Szkoły oraz przedszkola działające na terenie Gminy utrzymują od wielu lat wysoki poziom nauczania i wraz z wspomnianym wcześniej Centrum Kultury Izabelin zapewniają szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla każdej grupy wiekowej. Zapewnisz swoim dzieciom rozwój i sam też będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania.

Działka graniczy jednocześnie z dwoma ulicami- Sierakowską oraz Kuncewicza. Działka posiada dogodny, prostokątny kształt o wymiarach 20 x 60 metrów oraz powierzchnię 1186 m.kw. Z całkowitej powierzchni wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego będziesz mógł wykorzystać 20 %.

Nieruchomość posiada dostęp do takich przyłączy jak energia elektryczna, gaz, wodociąg czy telefon stacjonarny, natomiast przyłącze kanalizacyjne jest obecnie na etapie projektowania.

Jest to miejsce w którym można się zakochać! Zachęcamy do obejrzenia nieruchomości w terenie.


Media
Działka
Wirtualna wycieczka
Miejscowość / Dziel.: Izabelin C
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1949
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Działka M2
1,186
Szerokość x głębokość
20x60
Przeznaczenie
budowlana
Klasyfikacja gruntu
las
Wyłączność
Tak
Wirtualna wycieczka
Miejscowość / Dziel.: Izabelin C
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1949
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Dzień dobry, nazywam się* i chciałabym/chciałbym prosić o kontakt na adres mailowy* lub pod numer telefonu w celu przekazania informacji o powyższej nieruchomości, dotyczących kwestii*:

 
Witaj, nazywam się* mój adres mailowy adres mailowy to* i chciałabym/chciałbym zainteresować Cię powyższą nieruchomością, wysyłając na Twój adres mailowy* dodatkowe informacje*:

 
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.


Pokrewne oferty

Logowanie