Musisz być zalogowany aby zachować ofertę nieruchomości do ulubionych! Proszę zaloguj się
Działka M2
1800
Szerokość x głębokość
40x45
Przeznaczenie
budowlana
Przepiękna działka położona w niepowtarzalnym miejscu Izabelina C. Porośnięta prawdziwym starodrzewiem (sosny). Sąsiedztwo to nowe rezydencje, na dużych, zalesionych działkach. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od granic Puszczy Kampinoskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i sosnowy las.
Wypełnij formularz poniżej w celu zapytania o nieruchomość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Dodaj notatkę lub komentarz abyśmy bliżej poznali Twoje oczekiwania.
Jeśli chciałbyś wysłać tą ofertę nieruchomości swojemu znajomemu, który może być nią zainteresowany, wypełnij formularz poniżej. Wyślij ofertę do kilku znajomych wprowadzając kilka adresów email oddzielonych przecinkiem.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.