1423 Pośród Sosen Hornówek 1,068,000zł

Działka M2
1,780
Szerokość x głębokość
34x53
Przeznaczenie
budowlana

Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 1780 m2, położona przy ulicy 3-go Maja. Vis a vis nieruchomości zabudowa domów jednorodzinnych oraz lokali usługowych. Wjazd na posesję od północy, ewentualny ogród od południa.
Według Miejscowego Planu Przestrzennego Zagospodarowania przewidziana powierzchnia pod zabudowę to 300 m2. Przyszła zabudowa musi zostać usytuowana min. 8 metrów od ul. 3-go Maja.

Poszukujesz miejsca bardzo atrakcyjnego pod względem dostępu do komunikacji? Prezentowana nieruchomość oprócz tego jest pięknie zalesiona sosnowym starodrzewem, można powiedzieć że jest to wizytówka tego miejsca.

Okolica to zabudowa domów jednorodzinnych, lokali usługowych oraz puste, również malowniczo zalesione działki budowlane. Przechodząc obok tej działki na pewno zwrócisz uwagę na atmosferę podwarszawskich miejscowości, która jest tu bardzo silnie odczuwalna.

Mówiąc o atmosferze trzeba wspomnieć o bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, nie brak tutaj ścieżek rowerowych czy pieszych, które pozwolą Ci nawiązać bliski kontakt z naturą. Może zechcesz odciąć się od gwaru miasta i wyruszysz je zbadać?

Zależy Ci na sprawnym i szybkim dojeździe do domu? Zapewni Ci to dobrze rozwinięta komunikacja miejska na terenie Gminy oraz łatwa i szybka trasa dojazdu samochodem do Warszawy. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat zachęcamy do zapoznania się z artykułami na naszej stronie.

Dojazd do Warszawy samochodem

Dojazd do Warszawy autobusem

W okolicy tej nieruchomości znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych takich jak sklepy spożywcze (250m), przychodnia lekarska (1200m), warsztat samochodowy (50m) czy gimnazjum w Izabelinie (550m). Od centrum miejscowości gdzie znajdziesz Urząd Gminy, pocztę, policję, apteki czy fryzjera działkę dzieli około 1000 metrów.

Działka budowlana posiada kształt prostokąta (34 x 53) oraz powierzchnię 1780 metrów kwadratowych. Takie przyłącza jak energia elektryczna, gaz, wodociąg czy kanalizacja są dostępne w ulicy 3-go Maja, przy której mieści się działka.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana powierzchnia pod zabudowę to 300 metrów kwadratowych. Trzeba tutaj jednak wziąć pod uwagę, iż przyszła zabudowa musi zostać usytuowana min. 8 metrów od ul. 3-go Maja. Wjazd na posesję od północy, ewentualny ogród od południa.


Media
Działka
Wirtualna wycieczka
Miejscowość / Dziel.: Hornówek
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1423
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Działka M2
1,780
Szerokość x głębokość
34x53
Przeznaczenie
budowlana
Klasyfikacja gruntu
leśna
Wyłączność
Tak
Kupujący nie płaci prowizji
Tak
Wirtualna wycieczka
Miejscowość / Dziel.: Hornówek
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1423
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Dzień dobry, nazywam się* i chciałabym/chciałbym prosić o kontakt na adres mailowy* lub pod numer telefonu w celu przekazania informacji o powyższej nieruchomości, dotyczących kwestii*:

 
Witaj, nazywam się* mój adres mailowy adres mailowy to* i chciałabym/chciałbym zainteresować Cię powyższą nieruchomością, wysyłając na Twój adres mailowy* dodatkowe informacje*:

 
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.


Pokrewne oferty

Logowanie