Blizne JasińskiegoDoskonała komunikacja

Miejscowość położona na granicy Warszawy i gminy Stare Babice, przy drodze wojewódzkiej nr 580 do Sochaczewa. Przez miejscowość przebiegają trasy linii autobusowych przewoźników prywatnych oraz podmiejskich: 714 (ulicą Hubala-Dobrzańskiego) oraz 719 i 729 (ulicą Warszawską). Przebiega przez nią trasa S-8. Ze względu na położenie wieś przestawia się z produkcji rolniczej na handel i usługi ale znaleźć tu można również piękne i zaciszne miejsca do wybudowania wymarzonego domu. To miejscowość, gdzie spokój i cisza przenikają się z dynamiką wielkiego miasta.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

działki budowlane

Działki budowlane inaczej to nieruchomości przeznaczone na cele budowlane. Oferty wstępnie zweryfikowane przez nasze biuro jako posiadające plan zagospodarowania zezwalający na budowę lub jest możliwa zabudowa poprzez uzyskanie warunków zabudowy.

Wyników 1 - 1 z 1
działka budowlana Blizne Jasińskiego
4. Sprzedana

695,000 zł

działka budowlana Blizne Jasińskiego - gmina Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie

Identyfikator oferty: 2061   Działka M2: 988 m2   
Opisywana działka budowlana położona jest w miejscowości Blizne Jasińskiego graniczącej znajdującej się w otulinie Kampinosu i bliskim sąsiedztwie Warszawy. Dojazd do działki: droga asfaltowa, Przeznaczenie w MPZP: symbol planistyczny MN1.
Opublikowane przez Kampinos Nieruchomości [4. Sprzedana] Aktualizacja wtorek, 03, marzec 2015
działki budowlane

Logowanie