2027 dom wolnostojący Truskaw 1,800zł/miesiąc

Pokoje
2
Łazienki
1
Całkowita M2
65
Użytkowa M2
61
Rodzaj budynku
wolnostojący
Stan budynku
dobry
Rok budowy
1968
Działka M2
640
Szerokość x głębokość
16x40
Przeznaczenie
budowlane

INFORMACJE OGÓLNE

Dom mieszkalny, wolnostojący, parterowy położony w miejscowości Truskaw, gmina Izabelin na wynajem od zaraz!

Standard wykończenia: budynek wykończony, w dobrym standardzie. Dom ogrzewany gazowo,

Wyposażenie oferowane w cenie: meble, dwie kanapy, kuchenka gazowa, lodówka, pralka,

Do budynku przynależy: ogrodzony teren podwórka, możliwość parkowania na jego terenie. Możliwość wynajęcia znajdującego się na podwórku garażu, za dodatkowe 300zł/msc.

BUDYNEK

Parterowy dom wolnostojący został wybudowany w 1968 roku na ogrodzonym terenie o wymiarach 16 x 46 m.kw., dojazd to działki stanowi szeroka droga o nawierzchni asfaltowej.

Materiał budowlany: docieplenie 12 cm styropianu, dach pokryty blachą falistą, stolarka okienna drewniana, okna dwuwarstwowe, mahoniowe,

Dostępne media: energia elektryczna, gaz, wodociąg, kanalizacja, telefon stacjonarny.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter: I pokój 17,5 m.kw.; II pokój 22 m.kw.; kuchnia 7 m.kw.; łazienka 4,5 m.kw.; przedpokój 10 m.kw.; kotłownia.

LOKALIZACJA

Komunikacja: linie autobusowe 708, L18 oraz nocna N58, przystanek autobusowy w odległości około 100 metrów.

Centrum Warszawy: autobusem 50 minut, samochodem 30 minut,

Węzeł komunikacyjny Młociny: autobusem 25 minut, samochodem 15 minut,

Usługi: w najbliższym sąsiedztwie dobrze wyposażone sklepy wielobranżowe, restauracja „Dziupla” 1km, kościół 1,5km; w odległości  2,8km Urząd Gminy, poczta, policja, apteka, fryzjer, bank, bankomat oraz Centrum Kultury Izabelin,

Tereny rekreacyjne: granice Kampinoskiego Parku Narodowego w odległości około 300 metrów, polana rekreacyjna Truskaw (początek szlaków pieszych i rowerowych) w odległości 1,4km; stajnia „Sawanka” 350 metrów.

OPIS DODATKOWY

Opisywany dom to nieruchomość dla klientów szukających niedużego domu w atrakcyjnej lokalizacji na wynajem.

Okoliczna zabudowa charakteryzuje się powstałą już zabudową wolnostojącą. Atrakcyjności temu miejscu nadaje położenie Truskawia w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Jest to kompleks leśny, który wyjątkową florą i fauną zachwyca każdego dnia na inny sposób. Oprócz niesamowitych wrażeń wizualnych pobliskie lasy oferują wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, możesz je przemierzać na piechotę, rowerem, Nordic Walking czy zimą na nartach biegowych. Dla koniarzy w okolicy znajduje się stajnia „Sawanka”, która oferuje także konne wycieczki do lasu. Możliwości jest wiele.

Mieszkając tutaj będziesz mógł zawsze szybko dotrzeć do Warszawy a to dzięki położeniu gminy Izabelin w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskich Bielan. Dojazd samochodem do Centrum zajmie Ci niecałe pół godziny, autobusem natomiast dotrzesz do węzła komunikacyjnego Młociny w 25 minut. Dojazdy do szkoły, na uczelnie czy do znajomych w mieście nie będą problemem. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat? Zachęcamy do przeczytania artykułów na naszej stronie.

Budynek położony jest na działce o wymiarach 16 x 46 metrów, teren jest częściowo zadrzewiony i płaski, całość ogrodzono. Obecnie dom jest podłączony do takich przyłączy jak energia elektryczna, gaz, wodociąg, kanalizacja czy telefon stacjonarny. Nie ma tutaj garażu, do dyspozycji najmującego będą miejsca postojowe na terenie nieruchomości.

Dom wolnostojący wybudowany został w 1968 roku i posiada powierzchnię użytkową 61 m.kw., dach pokryto blachą falistą, okna drewniane, dwuwarstwowe z drewna mahoniowego. Budynek jest w pełni uzbrojony, do dyspozycji najmującego będą między innymi energia elektryczna, gaz, wodociąg, kanalizacja oraz telefon stacjonarny.

Do dyspozycji najmującego będą takie elementy wyposażenia jak meble w tym dwie kanapy, kuchenka gazowa, lodówka oraz pralka. Warto tutaj wspomnieć, iż jest to nowy sprzęt o dobrych parametrach.

Zachęcamy do umówienia się na prezentację nieruchomości w terenie.


Budynek
Media
Działka
Miejscowość / Dziel.: Truskaw
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 4. Sprzedana
Identyfikator oferty: 2027
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Działka M2
640
Szerokość x głębokość
16x40
Przeznaczenie
budowlane
Rodzaj budynku
wolnostojący
Stan budynku
dobry
Standard
dobry
Ogrzewanie
gazowe
Krycie dachu
blacha falista
Stolarka okienna
drewniana
Pokoje
2
Łazienki
1
Całkowita M2
65
Użytkowa M2
61
Rok budowy
1968
Liczba kondygnacji
1
Podpiwniczenie
brak
Miejscowość / Dziel.: Truskaw
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 4. Sprzedana
Identyfikator oferty: 2027
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Dzień dobry, nazywam się* i chciałabym/chciałbym prosić o kontakt na adres mailowy* lub pod numer telefonu w celu przekazania informacji o powyższej nieruchomości, dotyczących kwestii*:

 
Witaj, nazywam się* mój adres mailowy adres mailowy to* i chciałabym/chciałbym zainteresować Cię powyższą nieruchomością, wysyłając na Twój adres mailowy* dodatkowe informacje*:

 
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.


Pokrewne oferty

Logowanie