1372 Willa Niuta Izabelin B 1,499,000zł

Pokoje
5
Łazienki
3
Całkowita M2
335
Użytkowa M2
271.11
Rodzaj budynku
wolnostojący
Stan budynku
deweloperski
Rok budowy
2011
Działka M2
996
Szerokość x głębokość
23x43
Przeznaczenie
zabudowana

Willa Niuta to miejsce o wyjątkowym charakterze - idealne dla ludzi aktywnych, którzy marzą o tym by po dniu pracy w Warszawie lub okolicy wrócić do słonecznego, przyjaznego domu, położonego w otoczeniu przyrody.

Technologia domu inteligentnego, zastosowana w inwestycji ułatwia mieszkańcom wykonywanie codziennych czynności. Nad domowym ciepłem i klimatem czuwają łatwe w obsłudze systemy hybrydowego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz kontroli wilgotności.

Centralny system audio-wideo, dostępny z każdego pomieszczenia w domu, dopełnia luksusu, zapewnia rozrywkę, odprężenie i wygodę użytkowania. Nie bez znaczenia jest fakt, że już teraz nowoczesność oznacza również oszczędność i dbałość o środowisko naturalne.

  • Spokój i kontakt z naturą.
  • Dom, który chwyta światło dzienne i zatrzymuje jego ciepło w swoim wnętrzu.
  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające komfort mieszkańcom.
  • Bezpieczeństwo i dogodna lokalizacja.

Najlepiej mieszkać w miejscu, które jest pięknie położone i ma doskonałe połączenie ze światem. W miejscu, do którego szybko się wraca po długim dniu w mieście. Takie zalety ma położenie i lokalizacji rezydencji Willa Niuta.

Do granicy Warszawy jest stąd tylko 4.5 km, zaś aby znaleźć się pod oddalonym o 16 km Pałacem Kultury wystarczy zazwyczaj 30 minut. To również doskonała wiadomość dla wszystkich znajomych, których zechcecie Państwo gościć w nowym domu. Rezydencje położone są tuż przy jednym ze szlaków rowerowych przecinających Kampinos, a jeśli po sportowych wyczynach trzeba będzie nieco odetchnąć - domowy ogród jest tuż tuż.

Willa Niuta to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie harmonijne połączenie codziennego, aktywnego życia zawodowego i jednocześnie - obecność przyrody.

W domowym ogrodzie można stworzyć swój własny świat wymarzonych roślin i krzewów, zaplanować miejsce spotkań z przyjaciółmi, wyczarować kącik zabaw dla dzieci czy postawić budę dla domowego ulubieńca. Tuż za bramą czeka innego rodzaju przygoda - Kampinoski Park Narodowy, w którym zachowało się wiele dzikich ostoi zwierząt i roślin, i który jest doskonałym miejscem do wycieczek rowerowych latem, wypadów na biegówki zimą albo po prostu długich spacerów. Po długim dniu i szybkim powrocie z pracy - z wielkomiejskiego gwaru łatwo będzie przejść i zanurzyć się w ciszę, spokojne barwy i dźwięki domu, który żyje zgodnie z rytmem natury.

Polecamy stronę oraz śledzenie działalności naukowców i sympatyków Kampinoskiego Parku Narodowego - już wkrótce staniecie się Państwo częścią tego jedynego w swoim rodzaju ekosystemu w Europie, który zwany jest także "oddechem Warszawy". www.kampinoski-pn.gov.pl, gdzie naturalne światło staje się towarzyszem naszych codziennych czynności - po prostu łatwiej się żyje. Architekturę rezydencji Willa Niuta zaprojektowano właśnie w taki sposób, by każde z pomieszczeń przechwytywało światło i zachowywało ciepły i jasny klimat domu.

Duże szklane powierzchnie rozmieszczone we wszystkich pomieszczeniach zapewniają doskonałe ich doświetlenie i sprawiają, że zanika granica -ogród staje się częścią domu.

Architekturę inwestycji cechuje klasyczna, ponadczasowa forma. Prostota to klucz do rezydencji. Na pewno przypadną Państwu do gustu zarówno przemyślany starannie projekt jak i najwyższy standard wykonania. Wszystko z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Funkcjonalny i przejrzysty rozkład pomieszczeń sprawia, że powierzchnia jest wyjątkowo podatna na aranżację, plastycznie poddaje się wyobraźni jej użytkowników. Meble, sprzęt gospodarstwa domowego, tekstylia, rośliny, bibeloty - będą doskonałym dopełnieniem wnętrz i nadadzą im niepowtarzalny charakter odzwierciedlający równocześnie temperament i gusta domowników.

”Myślący", inteligentny dom? Czemu nie. Na co dzień mamy przecież tyle spraw - tych dużych i tych małych do załatwienia, przeprowadzenia, tyle osób do przekonania, tyle telefonów i maili. Dlatego technologia domu inteligentnego wychodzi mieszkańcom naprzeciw i ułatwia wykonywanie codziennych czynności.

Nie ma potrzeby by zamartwiać się działaniem pieca, kupować dodatkowe urządzenia by dom był ciepły zimą i dawał ulgę, gdy nadejdzie upalne lato. W rezydencjach Willa Niuta nad domowym ciepłem i klimatem czuwają systemy hybrydowego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz kontroli wilgotności.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych powoduje, że dom jest oszczędny w eksploatacji. Centralny system audio-wideo, dostępny z każdego pomieszczenia w domu, dopełnia luksus i wygodę użytkowania. Funkcjonalność to także bezpieczeństwo, któremu służy m.in. Wbudowany system komunikacji głosowej dostępny z każdego pomieszczenia oraz system kontroli dostępu sterujący zarówno zabezpieczeniami przeciwwłamaniowymi, ochroną przeciwpożarową oraz powiadamianiem straży pożarnej lub pogotowia.

Zapraszamy na stronę poświęconą w/w inwestycji: www.WillaNiuta.kampinos.com.pl


Wnętrza
Oszczędzanie energii
Bezpieczeństwo
Budynek
Media
Działka
Miejscowość / Dziel.: Izabelin B
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1372
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Cezary Kwiatkowski
+48 22 101 78 50
+48 502 255 431
specjalista ds. rozwoju / pośrednik 20526
Kontakt do pośrednika
Działka M2
996
Szerokość x głębokość
23x43
Przeznaczenie
zabudowana
Klasyfikacja gruntu
las
Rodzaj budynku
wolnostojący
Stan budynku
deweloperski
Standard
wysoki
Ogrzewanie
gazowe/hybrydowe
Materiał
pustak ceramiczny
Krycie dachu
dachówka ceramiczna Creaton
Stolarka okienna
drewno dąb Urzędowscy
Pokoje
5
Łazienki
3
Całkowita M2
335
Użytkowa M2
271.11
Rok budowy
2011
Lokalizacja garażu
w budynku
Miejsc postojowych
2
Podpiwniczenie
Nie
Wyłączność
Tak
Miejscowość / Dziel.: Izabelin B
Miasto / Gmina: Izabelin
Powiat: warszawski zachodni
Województwo: mazowieckie
Typ oferty: 1. Sprzedaż
Identyfikator oferty: 1372
Danuta Kwiatkowska
+48 22 101 78 51
+48 501 265 196
właściciel / pośrednik 1640
Kontakt do pośrednika
Cezary Kwiatkowski
+48 22 101 78 50
+48 502 255 431
specjalista ds. rozwoju / pośrednik 20526
Kontakt do pośrednika
Dzień dobry, nazywam się* i chciałabym/chciałbym prosić o kontakt na adres mailowy* lub pod numer telefonu w celu przekazania informacji o powyższej nieruchomości, dotyczących kwestii*:

 
Witaj, nazywam się* mój adres mailowy adres mailowy to* i chciałabym/chciałbym zainteresować Cię powyższą nieruchomością, wysyłając na Twój adres mailowy* dodatkowe informacje*:

 
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.


Pokrewne oferty

dom wolnostojący Izabelin C
dom wolnostojący Izabelin C
Izabelin 1,800,000zł
dom wolnostojący Truskaw
dom wolnostojący Truskaw
Izabelin 1,390,000zł
dom wolnostojący Kiełpin
dom wolnostojący Kiełpin
Łomianki 1,199,000zł

Logowanie