Musisz być zalogowany aby zachować ofertę nieruchomości do ulubionych! Proszę zaloguj się
Pokoje
9
Łazienki
3
Całkowita M2
330
Użytkowa M2
330
Rodzaj budynku
wolnostojacy
Stan budynku
do zamieszkania
Rok budowy
1995
Działka M2
1000
Szerokość x głębokość
50 x 20
Przeznaczenie
bodowlane
Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w spokojnym Hornówku. Budynek może pełnić funkcję domu dwurodzinnego.
Dom znajduje się na zagospodarowanej działce, o powierzchni 1000m2 i wymiarach 20m x 50m.
Na parterze znajduje się kuchnia, połączona z jadalnią (na chwilę obecną zaadaptowana na gabinet). Na kondygnacji tej mieszczą się ponadto trzy pokoje, WC, łazienka oraz wielki salon.
Na piętrze znajduje się druga kuchnia oraz salon, dzięki czemu dom może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Oprócz tego znajdują się tu łazienka, pralnia oraz trzy pokoje (dwa większe, jeden mniejszy).
Budynek wybudowany z cegły ceramicznej. Dach z blachodachówki. Okna drewniane i PCV. Ogrzewanie gazowe. Garaż znajduje się obok budynku.
Wypełnij formularz poniżej w celu zapytania o nieruchomość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Dodaj notatkę lub komentarz abyśmy bliżej poznali Twoje oczekiwania.
Jeśli chciałbyś wysłać tą ofertę nieruchomości swojemu znajomemu, który może być nią zainteresowany, wypełnij formularz poniżej. Wyślij ofertę do kilku znajomych wprowadzając kilka adresów email oddzielonych przecinkiem.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć i opisów jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia i opisy są własnością firmy Kampinos Nieruchomości, która nie wyraża zgody na ich kopiowanie.