Borzęcin DużyNajwiększe sołectwo gminy

Miejscowość na terenach prasłowiańskich, pierwsze wzmianki o niej pochodzą z XIII wieku. Z jednej strony otoczona Puszczą Kampinoską, z drugiej polami, wzdłuż drogi do Żelazowej Woli. Stanowi doskonałe miejsce do życia i prowadzenia biznesu. Przekształca się z rolniczo-ogrodniczego zaplecza Warszawy w zespół osiedli mieszkaniowych oraz obszarów gospodarczych i ekologicznych. Można tu znaleźć wiele miejsc dla aktywnego wypoczynku i rekreacji.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

domy wolnostojące

Domy jednorodzinne wolnostojące to budynki z bryłą usytuowaną niezależnie od pozostałej zabudowy. Jest to najpopularniejsza forma zabudowy, zarazem najbardziej wygodna.

oferty nieruchomości

Wyników 1 - 2 z 2
dom wolnostojący Borzęcin Duży

990,000zł

dom wolnostojący Borzęcin Duży - gmina Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie

Identyfikator oferty: 2233   Pokoje: 3   Łazienki: 2   Całkowita M2: 230   Działka M2: 1,100   
Prezentowana nieruchomość to dom jednorodzinny, wolnostojący z 2006 roku, o powierzchni 230 m2. Wybudowany metodą tradycyjną, z pustaka ceramicznego, bez piwnicy, z garażem na jeden samochód w bryle budynku. Dach pokryty dachówką ceramiczną? w kolorze czerwonym, okna plastikowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Cały dom ogrzewany gazowo, z dodatkowym kominkiem w (...)
Opublikowane przez Kampinos Nieruchomości [1. Sprzedaż] Aktualizacja sobota, 22, listopad 2014
domy wolnostojące
dom wolnostojący Borzęcin Duży

2,100,000zł

dom wolnostojący Borzęcin Duży - gmina Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie

Identyfikator oferty: 0538   Pokoje: 9   Łazienki: 5   Całkowita M2: 450   Działka M2: 16,720   
Dom jest położony na środkowej części działki, bliżej jej zachodniego brzegu. Architektura domu jest utrzymana w stylu "dworku polskiego". Budynek składa się z dwóch kondygnacji, parteru i użytkowego poddasza. Każda kondygnacja podzielona jest na dwie części, które mogą być od siebie niezależne i całość tworzy dom dwurodzinny. Powierzchnia części (...)
Opublikowane przez Kampinos Nieruchomości [1. Sprzedaż] Aktualizacja czwartek, 20, październik 2016
domy wolnostojące

Logowanie