Gmina Stare Babice leży w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, przylegając do jej zachodniej granicy. Od północy część sołectw leży w granicach Kampinoskiego Parku Narodowego, zaś kilka miejscowości położona jest w otulinie parku. Gwałtowny rozwój gminy nastąpił po wybudowaniu trasy S8 przechodzącej przez jej wschodnią cześć otwierając tym "okno" do Warszawy. W związku z tym czas dojazdu do większości dzielnic Warszawy jest bardzo dobry. W skład gminy Stare Babice należą sołectwa: Lipków, Zielonki Wieś, Latchorzew, Kwirynów, Blizne Jasińskiego, Janów, Koczargi Stare, Koczargi Nowe, Stare Babice, Klaudyn, Borzęcin Duży, Wojcieszyn, Babice Nowe.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

domy szeregowe

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej to bryła budynku powstała poprzez połączenie budynków dwoma bocznymi ścianami zewnętrznymi. Elewacja frontowa i ogrodowa jest wolna. Budynek dzieli działkę na dwie części, budynki szeregowe tworzą ciąg od trzech do kilkunastu obiektów.

Wyników 1 - 1 z 1
dom szeregowy Stare Babice
New

5,000 zł/miesiąc

dom szeregowy Stare Babice - gmina Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie

Identyfikator oferty: 2689   Pokoje: 4   Łazienki: 4   Całkowita M2: 164   Działka M2: 200.00   
Prezentowana nieruchomość to nowoczesny segment, znajdujący się w centralnej części miejscowości Stare Babice. Stylowe wykończenie, prywatny ogródek, jednorodne, zadbane sąsiedztwo oraz bliskość sklepów, lokali usługowych i komunikacji sprawiają, że obejrzenie tej oferty staje się bezdyskusyjnym obowiązkiem dla osób poszukujących "prerełki" na wynajem.
Opublikowane przez Kampinos Nieruchomości [2. Wynajem] Aktualizacja czwartek, 28, czerwiec 2018
domy szeregowe

Dojazd samochodem do gminy Stare Babice od trasy S8, czas dojazdu 6 minut

Dojazd autobusem do gminy Stare Babice od Pętli Górczewska - 9 minut

Logowanie