Szukamy nieruchomościWedług Twoich kryteriów

Kompletną ofertę znajdziesz na stronie internetowej biura, stronach partnerów i w wersji papierowych ogłoszeń. Kluczowa będzie jednak rozmowa z nami, podczas której najlepiej poznamy Twoje oczekiwania.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -


Następny krok to podpisanie umowy pośrednictwa i przedstawienie ofert w terenie ze szczegółowym omówieniem wymiarów działki, lokalizacji wraz z uwarunkowaniami geologicznymi, przedstawieniem infrastruktury (media, budynki użyteczności publicznej, dojazdy), wskazaniem przeznaczenia w planach zagospodarowania przestrzennego.

Szczegółowe informacje dotyczące każdej oferty zamieszczamy na naszej stronie internetowej posługując się numerem ID. Znajdziesz tam rzuty poszczególnych kondygnacji budynku, powierzchnie użytkową i całkowitą, wszystkie media, omówienie technologii i materiałów użytych do budowy oraz materiałów wykończeniowych, a nawet zdjęcia z budowy. Jeśli, po obejrzeniu zaproponowanych przez nas ofert, nie zdecydujesz się na żadną, rozpoczynamy proces poszukiwania kolejnych propozycji w terenie i ich prezentacji - aż do skutku.

Przyjmując zlecenie korzystamy przede wszystkim z naszej bazy ofert i po znalezieniu odpowiedniej propozycji sprawdzamy dla Ciebie stan prawny nieruchomości. Weryfikujemy wpisy w Księdze Wieczystej, Ewidencję Gruntów, Plany Zagospodarowania Przestrzennego i kontaktujemy się z właścicielem.

Uczestniczymy we wszystkich spotkaniach i negocjacjach lub całkowicie bierzemy je na siebie. Przygotowujemy umowę przedwstępną (cywilno-prawną) lub współpracujemy ze wskazanym przez Ciebie Notariuszem, który sporządzi akt notarialny.

Po podpisaniu umowy przedwstępnej otrzymasz od nas komplet dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu. Współpracujemy z przedstawicielami banków i rzeczoznawcami przy udzielaniu kredytu hipotecznego. Po podpisaniu przez Ciebie umowy kredytowej przystępujemy do przygotowania umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego. Po jego podpisaniu zapraszamy Cię do biura w celu wypełnienia innych niezbędnych dokumentów.

Współpracujemy Nasi niezawodni partnerzy

 • członek PFRN od 2002r.

  CELEM działania federacji jest zapewnienie prawidłowego rozwoju polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, stworzenie systemów informacyjnych dla
 • członek WSPON od 2002r.

  STOWARZYSZENIE zrzeszające specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi. Członkowie stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach
 • Karta Praw Klienta

  POŚREDNIK w Obrocie Nieruchomościami to wykształcony, stale podnoszący swoje kwalifikacje i pilnie śledzący trendy rynkowe profesjonalista, którego umiejętności i wiedza
 • Ubezpieczenie OC

  UBEZPIECZENIE gwarantuje pewność i bezpieczeństwo działania, ochronę finansową na wypadek nieprzewidzialnych okoliczności spowodowanych albo bezpośrednim działaniem pośrednika, albo osób wykonujących
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Logowanie