Danuta Kwiatkowska

Danuta Kwiatkowska

  • +48 22 101 78 51
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • właściciel / pośrednik 1640

Jestem właścicielką i założycielem Agencji Kampinos Nieruchomości (1992) oraz Prezesem Grupy Kampinos sp. z o.o.  Prywatnie - absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (psychologia). Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w otulinie KPN zajmuje się od blisko 20 lat.

Mam na koncie setki kilometrów przemierzone w Kampinosie i jego otulinie - w Izabelinie i okolicznych gminach – w poszukiwaniu zarówno nowych nieruchomości do biura  jak i towarzysko. Większość nowych domów w tej okolicy zbudowano na działkach z mojej sprzedaży, wielu sąsiadów to znajomi Klienci. Zdarzały się i takie domy, które sprzedawałam kilka razy. W pracy bardzo pomaga mi kierunek studiów – jako przede wszystkim praktyk, pracujący na co dzień z ludźmi – łączę swoją wiedzę  z umiejętnościami psychologa i negocjatora.

W naszym biurze zajmuję się obsługą klientów, prezentacją nieruchomości w terenie, spotkaniami z klientami, negocjacjami, podpisywaniem umów u notariusza. Dużo czasu poświęcam na szkolenia z zakresu pośrednictwa – jest ich już ponad setka.

W wolnych chwilach i podczas urlopu przede wszystkim podróżuję – najchętniej pod żaglami albo w poszukiwaniu najlepszych stoków narciarskich

Pośrednik licencjonowany od 20 czerwca 2001 - licencja 1640, członek WSPON, PFRN.

Logowanie