Kinga Kralik Kwiatkowska

Kinga Kralik Kwiatkowska

  • +48 22 101 78 52
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pośrednik 20520

W biurze Kampinos Nieruchomości od 2006 roku – obecnie jako pośrednik. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Ukończyłam również kurs w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami Polanowscy i studia podyplomowe w WSGN z zakresu Gospodarki Nieruchomościami, specjalizacja pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W naszym biurze zajmuje się obsługą klienta, prezentacją nieruchomości w terenie, spotkaniami z klientami.

Prywatnie – szczęśliwa mama Zuzi i Julka. Moje pasje to żeglarstwo (żeglarz jachtowy), sporty zimowe (jazda na desce) i podróże. Jakiś czas temu zakochałam się w Lizbonie i chętnie tam wracam. Oprócz podróży zagranicznych lubię poznawać najbliższą okolicę – po ścieżkach Izabelina i okolic przeprowadziłam już kilkaset osób, znam każdą uliczkę i (prawie) każde drzewo.

Izabelin i okolicę lubię za ciszę i spokój, ucieczkę przed gwarem Warszawy, za niesamowity zapach lasu w domowym ogrodzie, za bliskość natury i … bliskość stolicy, co tworzy unikalny charakter tego miejsca. Doceniam dobry dojazd do centrum – szczególnie linię 708 do metra i do punktów handlowych, dobre zaplecze edukacyjne na teranie gminy: dwie nowe szkoły, nowe przedszkole, centrum kulturowe, zaplecze medyczne: przychodnię ogólną, przychodnię ginekologiczną, kilka dobrze zaopatrzonych aptek. Często korzystam z uroków ścieżek rowerowych, chodzę na basen Ożarowie a zimą na lodowisko. W okolicy znajduję wszystko, co pozwala wygodnie i ciekawie żyć i pracować.

Logowanie