Historia firmy Działamy na rynku od 1992 roku

Od 1992 roku działamy na rynku nieruchomości w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nasze biuro ma lokalny charakter i specjalizujemy się w ofercie z tego terenu. Wiodącym obszarem naszego działania jest gmina Izabelin. Oferujemy również nieruchomości w gminach sąsiadujących: Stare Babice, Łomianki, Leszno, Kampinos, Czosnów. Możemy poszczycić się wnikliwą znajomością planów zagospodarowania przestrzennego, lokalnych uwarunkowań i zwyczajów tutaj panujących.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

Działamy zgodnie z przepisami przewidzianymi dla pośredników w obowiązujących ustawach, a także w Kodeksie Etyki i Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, uchwalonymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Należymy do systemu MLS (ang. Multiple Listing System; w Polsce znany jako system wielokrotnego oferowania). Jest to nowoczesny system wymiany informacji i współpracy pomiędzy agencjami nieruchomości.

Aktualnie prezentujemy około 400 ofert, a przeprowadziliśmy ponad 700 transakcji. Firma jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Dane Klientów przechowujemy w bezpiecznym systemie Business Server Premium wdrożonym w 2003 roku. W latach 2006-2007 przyjęliśmy Kartę Praw Klienta oraz wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO. Systematycznie podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych.

W ogłaszaniu ofert współpracujemy z największymi portalami internetowymi, jak również z prasą lokalną. Uczestniczymy w targach mieszkaniowych i branżowych.

W naszej firmie łączymy wiedzę z pozytywną energią - dlatego w zespole szkolimy nowych, młodych pracowników. Wspieramy rozwój organizując lub posyłając ich na specjalistyczne szkolenia z zakresu wiedzy o nieruchomościach, marketingu, zarządzaniu oraz fotografii i specjalistycznych programach do cyfrowej obróbki zdjęć.

Organizujemy też wyjazdy firmowe, zacieśniamy więzy w zespole i wspólnie poznajemy kulturę różnych krajów. Mamy za sobą wyjazd na żagle Mazury, wycieczkę samochodem po południowej Hiszpanii od Barcelony do Sewilli, wyjazdy na żagle do Chorwacji, wyjazd na narty i naukę jazdy na snowboardzie do Włoch.


Współpracujemy Nasi niezawodni partnerzy

 • członek PFRN od 2002r.

  CELEM działania federacji jest zapewnienie prawidłowego rozwoju polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, stworzenie systemów informacyjnych dla
 • członek WSPON od 2002r.

  STOWARZYSZENIE zrzeszające specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi. Członkowie stale podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach
 • Karta Praw Klienta

  POŚREDNIK w Obrocie Nieruchomościami to wykształcony, stale podnoszący swoje kwalifikacje i pilnie śledzący trendy rynkowe profesjonalista, którego umiejętności i wiedza
 • Ubezpieczenie OC

  UBEZPIECZENIE gwarantuje pewność i bezpieczeństwo działania, ochronę finansową na wypadek nieprzewidzialnych okoliczności spowodowanych albo bezpośrednim działaniem pośrednika, albo osób wykonujących
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Logowanie