Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- specjalista ds. rozwoju / pośrednik, Cezary Kwiatkowski -

zarzadanie nieruchomościami Carrefour w Izabelinie

Wielkie otwarcie Carrefour Express w Izabelinie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy sukcesem inwestycję i komercjalizacje obiektu w Izabelinie.

Nowo otwarty sklep w Izabelinie reprezentuje tzw. koncept urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. Nowa placówka o powierzchni 600 m.kw. jest w Izabelinie największym sklepem, z najszerszym asortymentem. Jego koncept został dopasowany do potrzeb mieszkańców tej okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie chcą mieć stały codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów świeżych.

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Izabelina, w obrębie głównych budynków użyteczności publicznej takich jak Centrum Kultury Izabelin, Urząd Gminy Izabelin, Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy Izabelin, Komisariat Policji, Poczta, Straż Pożarna, oraz dalej Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego. Dojazd samochodem na parking jest możliwy z szerokiej asfaltowej ulicy Krasińskiego oraz z ulicy Matejki od strony Centrum Kultury Izabelin. Klienci korzystający z komunikacji miejskiej mogą dotrzeć do obiektu wysiadając na przystanku przy Urzędzie Gminy Izabelin i dalej chodnikiem położonym na tyłach urzędu, pieszo pokonując nieco ponad sto metrów.

Bezpieczeństwo

Inwestycja położona  jest na działce przy ulicy Krasińskiego/Matejki gdzie jeszcze niedawno stały stare zabudowania po byłej nieruchomości wraz ze szklarniami. Rozpadające się budynki istotnie szpeciły okolice, stare zabudowania w tym dobrze znana mieszkańcom  wieżyczka widoczne były nie tylko z okolicznych domów ale i z okien Centrum Kultury Izabelin oraz Urzędu Gminy Izabelin. Budynki były w stanie rozkładu i zagrażały bezpieczeństwu młodzieży traktującej zabudowania jako miejsce eksploracji i zabaw. Na prośbę bezpośrednich sąsiadów, obawiających się zawalenia ścian stojących w granicy ich nieruchomości, przyśpieszono prace rozbiórkowe. Oczyszczenie terenu trwało kilka miesięcy i zakończyło się pod koniec 2011 roku. 

Potrzeby mieszkańców

Inwestorzy są mieszkańcami Izabelina od kilkudziesięciu lat, znają potrzeby okolicznych mieszkańców oraz czują braki oraz wady naszej miejscowości. W związku z tym podjęli wysiłek by zmienić istniejący stan rzeczy.

Przeznaczenie terenu

Działka o której mowa, w miejscowym planie zagospodarowania terenu posiada przeznaczenie pod zabudowę usługową. Oznacza to że jedyną formą zabudowy działek jest funkcja usługowa. Mimo bardzo restrykcyjnych zapisów planu zaprojektowany budynek wraz z przyległym parkingiem powinien spełniać oczekiwania mieszkańców.

komunikat prasowy Carrefour Polska

Logowanie