Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- specjalista ds. rozwoju / pośrednik, Cezary Kwiatkowski -

W czasach pandemii nasza firma wspiera lokalny ośrodek zdrowia.

Solidarność społeczna i wsparcie medyków w trudnym czasie powinno być również okazywane lokalnie. Postanowiliśmy wesprzeć nasz SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ w Izabelinie położony przy ulicy Matejki, nie tylko z chęci pomocy, ale i po to by zainspirować inne lokalnie działające firmy. Dobra kondycja najbliższych punktów pomocy ma bezpośredni wpływ na zdrowie naszych najbliższych mieszkańców.

Darowizna zakup urządzenia do dezynfekcji środka zdrowia w Izabelinie

Z naszej inicjatywy w porozumieniu z dyrektor ośrodka zdrowia w Izabelinie został zakupiony profesjonalny sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń. Aparat do dezynfekcji pomieszczeń i karetek oparty na generowaniu suchej mgły pozwala na szybkie i skuteczne dezynfekowanie sprzętu, ścian, sufitów, powierzchni i całego wyposażenia w krótkim cyklu pracy. Dyfuzory produkują mgłę, w której czynnikiem aktywnym jest nadtlenek wodoru. Mgła dokładnie wypełnia całe pomieszczenie, docierając do miejsc niedostępnych tradycyjną metodą. Użyte w tych urządzeniach płyny do dezynfekcji nie pozostawiają śladów po użyciu, nie wymagają dodatkowego sprzątania lub przecierania powierzchni. Nie mają także wpływu na działanie sprzętu.

  • Aparat klasy premium w swojej kategorii
  • Bezpieczna i nietoksyczna sterylizacja na poziomie Log6
  • Generuje cząsteczki gazu o wielkości od 1 do 5 mikronów
  • Wentylator o dużej mocy pozwala na szybkie i skuteczne docieranie gazu do każdego zakamarka pomieszczenia – krótki czas potrzebny na dezynfekcję
  • Usuwa wirusy, bakterie, grzyby, spory - potwierdzone badaniami

Idealny dla: gabinetów medycznych, stomatologicznych, szpitali, karetek. System w pełni zautomatyzowany i bezobsługowy.

Wzmianka o darowiźnie w lokalnej gazecie - Listy do sąsiada

Przedsiębiorco, mieszkańcu gminy Izabelin

Prowadzisz działalność, mieszkasz lub pracujesz na terenie gminy? Zadbaj o swoje życie lokalnie!

Logowanie