Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- specjalista ds. rozwoju / pośrednik, Cezary Kwiatkowski -

Kampinos Nieruchomości wspiera lokalne inicjatywy bieg truskawki

XI Bieg Truskawki 10 czerwca 2018 polana w Truskawiu

Już po raz piąty Kampinos Nieruchomości sponsoruje Bieg Truskawki. Tym razem jest to jedenasta edycja biegu bardzo rozpowszechnionego wśród biegaczy. Warto wspomnieć że od kilku lat zapisy na bieg trwają kilkadziesiąt minut, przy ograniczonej do 250 miejsc liście.

Ważnym elementem tej imprezy, poprzedzający główne wydarzenia, jest "bieg za łosiem" specjalnie dla dzieci. W biegu tym nie ma limitu miejsc a każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz pyszny poczęstunek kanapką z dżemem, a jakże truskawkowym!

Biegacze pokonują trasy wyznaczone na terenie KPN. Każdy znajdzie dystans dla siebie: trasa mierzy 10 km, natomiast krótkie odcinki są dostosowane dla najmłodszych zawodników. Naszą działalnością sponsorską objęliśmy tą popularną imprezę sportową organizowaną przez Klub Biegacza Galeria.

Celem imprezy jest promocja biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej, spotkanie integracyjne biegaczy, promocja Kampinoskiego Parku Narodowego jako terenu wycieczek rekreacyjnych oraz zabawa biegowa dla dzieci.

Trasa biegu

Start z Truskawia na zachód Truskawską Drogą (żółty szlak) do Zaborowa Leśnego. Z Zaborowa Leśnego na północ (połączone szlaki zielony i żółty) do Mogiły Powstańców 1863 r. Za tym punktem bieg prosto żółtym szlakiem na północ ok. 300 m i powrót do Mogiły Powstańców. Stamtąd na północny wschód malowniczą Krętą Drogą (zielony szlak, później połączony zielony z czerwonym) do Karczmiska. Na skrzyżowaniu na Ćwikowej Górze za Karczmiskiem skręt w prawo do Truskawia (czarny szlak). Meta nieopodal startu na polanie w Truskawiu. Łączny dystans: 10 km. Trasa będzie oznakowana przez organizatora poprzez wskazanie kierunku biegu oraz oznaczenie liczbowe kolejnych kilometrów.


Bieg Truskawki

Logowanie