Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- specjalista ds. rozwoju / pośrednik, Cezary Kwiatkowski -

Kampinos Nieruchomości zasila zieloną energią już 275 domów

Udało się! Z sukcesem uruchomiliśmy własną farmę fotowoltaiczną o mocy 0,5MW. Wystarczy, żeby zasilić energią nawet 275 gospodarstw domowych. Nasza inicjatywa podniesie jakość powietrza, którym oddychamy i ograniczy szkodliwy wpływ ludzkości na środowisko naturalne. Dzięki elektrowni rocznie uda się uniknąć emisji do 200 ton dwutlenku węgla i aż 2,5 tony szkodliwych pyłów odpowiedzialnych za smog. A to dopiero początek naszej przygody z odnawialnymi źródłami energii. W ciągu 5 lat planujemy uruchomić instalacje, które będą w stanie pokryć zapotrzebowanie ponad tysiąca gospodarstw domowych!

Czytaj więcej...

Lokalne inicjatywy - dla Izabelina

Kampinos Nieruchomości wspiera lokalne inicjatywy smog

Kampinos Nieruchomości walczy ze smogiem!

W ramach walki ze smogiem oferujemy osobom potrzebującym bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności przy uzyskiwaniu dokumentacji do wykonania przyłącza gazowego oraz wewnętrznej instalacji gazowej. Mamy w tym względzie szerokie doświadczenie.

Jeśli znasz starszą osobę, która nie jest w stanie przebrnąć przez skomplikowaną dokumentację, przekaż jej kontakt do nas. Co zrobimy?

Czytaj więcej...

Lokalne inicjatywy - XI bieg truskawki

Kampinos Nieruchomości wspiera lokalne inicjatywy bieg truskawki

XI Bieg Truskawki 10 czerwca 2018 polana w Truskawiu

Już po raz piąty Kampinos Nieruchomości sponsoruje Bieg Truskawki. Tym razem jest to jedenasta edycja biegu bardzo rozpowszechnionego wśród biegaczy. Warto wspomnieć że od kilku lat zapisy na bieg trwają kilkadziesiąt minut, przy ograniczonej do 250 miejsc liście.

Ważnym elementem tej imprezy, poprzedzający główne wydarzenia, jest "bieg za łosiem" specjalnie dla dzieci. W biegu tym nie ma limitu miejsc a każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz pyszny poczęstunek kanapką z dżemem, a jakże truskawkowym!

Czytaj więcej...

Lokalne inicjatywy - I bieg powstańców

Kampinos Nieruchomości wspiera lokalne inicjatywy

I Bieg Śladami Powstańców Styczniowych

Serdecznie zapraszamy na bieg wspierany przez Kampinos Nieruchomości. Jak zwykle chętnie promujemy lokalne inicjatywy, mamy nadzieję że nowy bieg wpisze się w kalendarz wydarzeń w kolejnych latach.

Bieg odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2017 r. (sobota) ze startem i metą na polanie za pętlą autobusową w Truskawiu ( dawny dwór Zielińskich). Start biegu głównego nastąpi o godzinie 12.00. Linia startu zostanie zamknięta po 10 minutach od strzału startera.

Czytaj więcej...

Logowanie