Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

Zarządzanie nieruchomościami - obiekty  usługowe

Wielkie otwarcie Carrefour Express w Izabelinie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy sukcesem inwestycję i komercjalizacje obiektu w Izabelinie.

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Izabelina, w obrębie głównych budynków użyteczności publicznej takich jak Centrum Kultury Izabelin, Urząd Gminy Izabelin, Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy Izabelin, Komisariat Policji, Poczta, Straż Pożarna, oraz dalej Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego. Dojazd samochodem na parking jest możliwy z szerokiej asfaltowej ulicy Krasińskiego oraz z ulicy Matejki od strony Centrum Kultury Izabelin. Klienci korzystający z komunikacji miejskiej mogą dotrzeć do obiektu wysiadając na przystanku przy Urzędzie Gminy Izabelin i dalej chodnikiem położonym na tyłach urzędu, pieszo pokonując nieco ponad sto metrów.  

Bezpieczeństwo

Inwestycja położona  jest na działce przy ulicy Krasińskiego/Matejki gdzie jeszcze niedawno stały stare zabudowania po byłej nieruchomości wraz ze szklarniami. Rozpadające się budynki istotnie szpeciły okolice, stare zabudowania w tym dobrze znana mieszkańcom  wieżyczka widoczne były nie tylko z okolicznych domów ale i z okien Centrum Kultury Izabelin oraz Urzędu Gminy Izabelin. Budynki były w stanie rozkładu i zagrażały bezpieczeństwu młodzieży traktującej zabudowania jako miejsce eksploracji i zabaw. Na prośbę bezpośrednich sąsiadów, obawiających się zawalenia ścian stojących w granicy ich nieruchomości, przyśpieszono prace rozbiórkowe. Oczyszczenie terenu trwało kilka miesięcy i zakończyło się pod koniec 2011 roku. 

Potrzeby mieszkańców

Inwestorzy są mieszkańcami Izabelina od kilkudziesięciu lat, znają potrzeby okolicznych mieszkańców oraz czują braki oraz wady naszej miejscowości. W związku z tym podjęli wysiłek by zmienić istniejący stan rzeczy.  

Przeznaczenie terenu

Działka o której mowa, w miejscowym planie zagospodarowania terenu posiada przeznaczenie pod zabudowę usługową. Oznacza to że jedyną formą zabudowy działek jest funkcja usługowa. Mimo bardzo restrykcyjnych zapisów planu zaprojektowany budynek wraz z przyległym parkingiem powinien spełniać oczekiwania mieszkańców.

fot. materiały prasowe

komunikat prasowy Carrefour Polska

Nasze środowisko - farma fotowoltaiczna

Projekt Kampinos Nieruchomości wygrał pierwszą w Polsce aukcję OZE

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt farmy fotowoltaicznej wygrał pierwszą w Polsce aukcję Odnawialnych Źródeł Energii, na której zakontraktował sobie ceny sprzedaży energii elektrycznej na 15 lat.

Kampinos Nieruchomości (Grupa Kampinos sp. z o.o.), wywodząc się z pro ekologicznej gminy Izabelin, postanowiła zainwestować w nasze środowisko. Realizuje projekt farmy fotowoltaicznej, wytwarzającej energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Czysta energia z naszej farmy pozwoli zasilić nasze biuro oraz ponad pięćdziesiąt gospodarstw domowych.

Nowy stabilny system wsparcia pozwoli na prowadzenie bezpiecznego biznesu bez względu na sytuację gospodarczą i wahania na rynkach kapitałowych.

ogłoszenie wyników Urząd Regulacji Energetyki

Bieg Truskawki

Zawody odbywające się w maju z roku na rok zyskują coraz większą liczbę uczestników i kibiców.

Biegacze pokonują trasy wyznaczone na terenie KPN. Każdy znajdzie dystans dla siebie: trasa mierzy 10 km, natomiast krótkie odcinki są dostosowane dla najmłodszych zawodników. Naszą działalnością sponsorską objęliśmy tą popularną imprezę sportową organizowaną przez Klub Biegacza Galeria.

Bieg Truskawki

Kampinoskie Spotkania Jeździeckie

Jesteśmy dumni ze współorganizacji Kampinoskich Spotkań Jeździeckich.

To duże przedsięwzięcie czterech stajni z terenu gmin Izabelin i Stare Babice. Cykl zawodów ujeżdżania i skoków corocznie organizują stajnia Kobra Park w Borzęcinie Dużym, Stajnia HorseWorks z Koczarg Nowych, Sawanka z Truskawia oraz Stajnia Zielonki. Nieruchomości Kampinos ufundowały puchary dla zwycięzców konkursu skoków oraz rower - nagrodę główną za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Kampinoskie Spotkania Jeździeckie

Więcej artykułów…

  1. Portal Izabelin.net

Logowanie