Działalność firmy Wspieramy lokalne inicjatywy

Nieruchomości Kampinos nie ograniczają się do aktywności w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Od początku istnienia firma wspiera inicjatywy związane z działalnością Gminy Izabelin oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskie są nam działania Centrum Kultury Izabelin, uczestniczymy w organizacji plenerów malarskich, pikników rodzinnych, sztucznego lodowiska oraz innych lokalnych wydarzeń.

- pośrednik, Danuta Kwiatkowska -

Nasze środowisko - farma fotowoltaiczna

Projekt Kampinos Nieruchomości wygrał pierwszą w Polsce aukcję OZE

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt farmy fotowoltaicznej wygrał pierwszą w Polsce aukcję Odnawialnych Źródeł Energii, na której zakontraktował sobie ceny sprzedaży energii elektrycznej na 15 lat.

Kampinos Nieruchomości (Grupa Kampinos sp. z o.o.), wywodząc się z pro ekologicznej gminy Izabelin, postanowiła zainwestować w nasze środowisko. Realizuje projekt farmy fotowoltaicznej, wytwarzającej energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Czysta energia z naszej farmy pozwoli zasilić nasze biuro oraz ponad pięćdziesiąt gospodarstw domowych.

Nowy stabilny system wsparcia pozwoli na prowadzenie bezpiecznego biznesu bez względu na sytuację gospodarczą i wahania na rynkach kapitałowych.

ogłoszenie wyników Urząd Regulacji Energetyki

Bieg Truskawki

Zawody odbywające się w maju z roku na rok zyskują coraz większą liczbę uczestników i kibiców.

Biegacze pokonują trasy wyznaczone na terenie KPN. Każdy znajdzie dystans dla siebie: trasa mierzy 10 km, natomiast krótkie odcinki są dostosowane dla najmłodszych zawodników. Naszą działalnością sponsorską objęliśmy tą popularną imprezę sportową organizowaną przez Klub Biegacza Galeria.

Bieg Truskawki

Kampinoskie Spotkania Jeździeckie

Jesteśmy dumni ze współorganizacji Kampinoskich Spotkań Jeździeckich.

To duże przedsięwzięcie czterech stajni z terenu gmin Izabelin i Stare Babice. Cykl zawodów ujeżdżania i skoków corocznie organizują stajnia Kobra Park w Borzęcinie Dużym, Stajnia HorseWorks z Koczarg Nowych, Sawanka z Truskawia oraz Stajnia Zielonki. Nieruchomości Kampinos ufundowały puchary dla zwycięzców konkursu skoków oraz rower - nagrodę główną za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Kampinoskie Spotkania Jeździeckie

Logowanie